Púť do Medžugoria 2.časť

[kad_youtube url=“https://youtu.be/mvBiSj3i2sg“ ]

 

Plakali sme ako malé deti. Takmer všetci. Nie preto, žeby Patrick hovoril smutné príbehy, to nie. Dojala nás jeho úprimnosť a láska s akou pomáha svetu tým, že ukazuje cestu jednotlivcom. Cestu, ako sa dostať von z problémov, do ktorých sa dostávame sami. Tým, že nasledujeme to „viditeľné“, to čo je nepodstatné, ak smieme pararázovať Malého princa, a to dôležité opomíname, lebo niet času,  pretože musíme zarábať peniaze…

Aj mnohí naši klienti – bývalí bezdomovci, žili životom ľudí, ktorí robili „dôležité veci“ a odrazu… sa tento domček z karát začal búrať. Zabudli alebo nevedeli, že život sa stavia na pilieroch, ktoré nás podržia, keď bude treba: na viere, láske a rodine a priateľstve.

Video je narýchlo urobený záznam so stretnutia s Patrickom, ktorý nechal Kanadu Kanadou a prišiel žiť do Medžugoria aj so svojou manželkou Nancy. Prepáčte nám, že sme to nestihli celkom od začiatku, ale chýba naozaj len zopár minút. Hneď, ako sme pochopili, kde sme a čoho sme svedkami, vytiahli sme svoje mobily a nakrúcali. Pointa ostala.