Každé Vaše euro ide na dobrú vec

 

Možno sa niekde na svete nájde človek, ktorý s radosťou a láskou platí dane zo svojho príjmu štátu. A možno to na prvý pohľad ani nemá logiku, aby sa človek z niečoho takého vôbec tešil – a predsa, ak sa nad tým zamyslíme, ak sa na túto „povinnosť“ pozrieme srdcom a s vďakou, nemôžeme nepoznať, že máme aj tu dôvody pre radosť a vďaku – máme prácu, vďaka ktorej sme (aspoň čo-to) zarobili, sme zdraví, preto môžeme do tej práce chodievať, naša práca je užitočná nielen pre nás, ale aj pre mnohých iných ľudí, ktorí sú ochotní nám za ňu dávať mzdu a tiež je užitočná pre klientov, či zákazníkov, ktorí si za naše služby tiež platia. Takže..? Aspoň trochu radosti nám z toho iste plynie.

Tiež je tu sprostredkovaná radosť – ak my sami urobíme niekomu dobre, pomôžeme tým, ktorí to potrebujú a, bohužiaľ, sú práve teraz, v tejto chvíli, neschopní si pomôcť sami. Preto vás prosíme o Vaše 2 % z daní z príjmu za rok 2018, ktoré v útulku Oáza – nádej pre nový život, n.o.  použijeme na pomoc práve takýmto ľuďom, ktorí sa ocitli z rôznych dôvodov na pokraji spoločnosti. Pretože prišli o prácu, o rodinu, priateľov a často už aj o zdravie a chuť žiť. Snažíme sa im pomáhať a teraz už aj s Vašou pomocou. Ďakujeme.

PÁN BOH ZAPLAŤ!

 

 

Tlačivo k 2% z daní za rok 2018 (otvorí sa v novom okne)

Nezabudnite, prosím, že súčasťou vyhlásenia musí byť vždy aj potvrdenie o zaplatení dane od príslušného zamestnávateľa, ktoré zamestnancovi dá  mzdová učtáreň.